Poradnia Ginekologiczna

Informacje o Poradni

 

Poradnia Ginekologiczna

Poradnia funkcjonuje od czasu powstania Ambulatorium przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii przy Pl. Starynkiewicza 1/3. Obecnie jest ona częścią Zespołu Poradni Specjalistycznych UCZKiN. Swą opieką obejmuje przede wszystkim pacjentki z problemami ginekologicznymi wymagającymi leczenia zabiegowego lub operacyjnego oraz pacjentki, które po takiej terapii wymagają specjalistycznych wizyt kontrolnych. Doświadczeni specjaliści pracujący w Poradni kwalifikują pacjentki kierowane do leczenia zabiegowego do konkretnych procedur.

U części pacjentek kierowanych do biopsji endometrium w znieczuleniu ogólnym można w trybie ambulatoryjnym, często już na pierwszej wizycie, wykonać biopsję aspiracyjną endometrium. U właściwie zakwalifikowanych pacjentek można dzięki temu postawić prawidłową diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie bez konieczności hospitalizacji, znieczulenia ogólnego i wykonywania bardziej obciążającego zabiegu.

Pacjentki kierowane do operacji konsultuje i kwalifikuje do leczenia, włącznie z ustaleniem terminu hospitalizacji dr hab. n. med. Anna Cyganek.

 

  • Dr hab. n. med. Anna Cyganek    wtorki godz. 14:00 - 18:00
  • Robert Matusiak    środy godz. 12:00 - 13:00
  • Filip Kisielewski/ lek. Wojciech Falęcki  środy godz. 09:00 - 14:30
  • dr n. farm. Wanda Gajzlerska   piątki godz. 09:00 - 14:30

 

Jak się zapisać?

Tel. : 22 583 03 60

Powrót