Poradnia dla Kobiet z Niewydolnością Narządów

Informacje o Poradni

 

Poradnia dla Kobiet z iewydolnością Narządów

Działa w ramach Poradni Ginekologicznej jako specjalistyczny ośrodek diagnostyki i leczenia kobiet z niewydolnością narządów. Poradnia rozpoczęła działalność w 1993 roku. Z powodzeniem zajmuje się opieką położniczo-ginekologiczną nad kobietami  z przewlekłą niewydolnością narządów w tym  po przeszczepieniu narządów unaczynionych (nerka, wątroba, serce, płuca) oraz po przeszczepieniu szpiku. 

Chore, którymi zajmują się doświadczeni ginekolodzy mogą tutaj otrzymać oprócz standardowej opieki położniczo -  ginekologicznej porady odnośnie wyboru najkorzystniejszego terminu planowania ciąży, zalecanego  podczas ciąży  leczenia immunosupresyjnego, sposobu porodu oraz postępowania w okresie połogu. Kobiety, które  nie powinny zachodzić w ciążę lub jej nie planują mogą otrzymać poradę odnośnie wyboru właściwych metod  antykoncepcyjnych.

W poradni prowadzone są także chore w okresie okołomenopauzalnym i po menopauzie. Mają one możliwość dobrania właściwej do dolegliwości oraz stanu zdrowia bezpiecznej terapii.

Przyjęcia

  • Poniedziałek: 8.30 – 10.45 - dr n. med. Anna Cyganek
  • wtorek: 9-14 – prof. dr hab. n. med. Bronisława Pietrzak
  • środa: 9-11 – dr hab. n. med. Zoulika Jabiry-Zieniewicz

Kontakt:  

  • 22 583 03 60
Powrót