Szkoła Rodzenia

 

Ruszyły ponowne zapisy do bezpłatnej SzkołyRodzenia przy UCZKiN

 

Drodzy Państwo,
jest nam niezmiernie miło, że nasza „Szkoła Rodzenia” cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Z nieskrywaną radością informujemy, że pozyskaliśmy środki w ramach programu zdrowotnego w zakresie edukacji przedporodowej w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy i tym samym, uruchamiamy ponowne zapisy.
 
Zapisy realizowane są e-mailowo: jmisiak@uczkin.pl oraz telefonicznie w godzinach 10:00-15:00 pod numerem 577695395.
 
Zajęcia w ramach „Szkoły Rodzenia” UCZKiN odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne dla Kobiet płacących podatki w Warszawie, albo zameldowanych tutaj na stałe czy też czasowo.
 
 

Co daje „Szkoła Rodzenia”?

Głównym celem naszej „Szkoły Rodzenia” jest profesjonalne przygotowanie do porodu, a także uporządkowanie wiedzy oraz wypracowanie istotnych umiejętności u przyszłych rodziców.
 
Zajęcia prowadzone są przez doświadczone położne, których zadaniem jest przybliżenie rodzicom najważniejszych zagadnień związanych z okresem ciąży, porodem i pielęgnacją noworodka i obejmują
 
pięć obszarów tematycznych:
1.    poród siłami natury oraz drogą cięcia cesarskiego
2.    pielęgnacja dziecka,
3.    karmienie piersią,
4.    fizjoterapia,
5.    połóg.
 
„Szkołę Rodzenia” najlepiej rozpocząć na przełomie drugiego i trzeciego trymestru ciąży. Ważne jest, aby uczestniczyli w niej - w miarę możliwości - oboje rodzice.
 
 

 

Zapraszamy serdecznie

Powrót