Cegiełka - ozdoba świąteczna

Cegiełka - ozdoba świąteczna

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej Fundacji UCZKiN poprzez zakup małej „cegiełki” - niepowtarzalnych, ręcznie wykonanych ozdób choinkowych. To doskonała okazja, by kupić wyjątkową ozdobę i wręczyć ją bliskiej osobie, a jednocześnie wspomóc Fundację UCZKiN.

Ozdoby zostały przekazane przez Darczyńcę, który tym drobnym gestem zachęca wszystkich do wzięcia udziału w aukcji na rzecz Fundacji. Zebrane fundusze zostaną przekazane na podstawowe cele statutowe Fundacji i chociaż potrzeby szpitala są ogromne, w zakresie sprzętu czy infrastruktury, to ta charytatywna akcja w magicznym przedświątecznym nastroju może dać świadectwo tego, że wspólnie zrobimy coś niepowtarzalnego i wielkiego.

Cena minimalna cegiełki to 15,00 zł (+ 10,00 zł koszt wysyłki).

Zapraszamy do wsparcia Fundacji poprzez wpłatę darowizny na numer konta Fundacji – z dopiskiem „Cegiełka - ozdoba świąteczna”:

• SWIFT: BIGBPLPW

• IBAN: PL46 1600 1462 1805 0787 0000 0001

Darczyńców, prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@uczkin.pl, celem przekazania danych do wysyłki lub bezpośrednio do sekretariatu Zarządu UCZKiN przy ul. Starynkiewicza 1/3 w Warszawie.

Liczba ozdób ograniczona.

Powrót